رزومه

فروشگاه اینترنتی  چاپ سل با آدرس اینترنتی   http://chapsale.ir

یکی از فروشگاههای اینترنتی زیر مجموعه  وودنا با آدرس اینترنتی   http://woodna.com   می باشد .

مدیریت این وب سایت  با جناب آقای مهندس علی شریعت زاده می باشد ، ایشان از سال ۱۳۸۱ تا حال در تصدی های مهندسی سپاه پاسداران ، کارشناس QC  و QA  ،

کارشناس سئو ، مدیر تولید ، مدیر کارخانه  و فی الحال کارشناس فناوری اطلاعات وزارت دادگستری مشغول خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند .

هدف راه اندازی  وودنا در سال ۱۳۸۱ ایجاد بانکهای تخصصی اطلاعاتی و فروشگاهی جامع برای هر صنعت بطور مجزا در فضای مجازی بوده ، که تا حدود زیادی این مهم حاصل گشته است .

با توجه به اینکه در عصر ما خرید و فروش فیزیکی در حال جابجایی با فضای مجازی است از این رو ما در این مدت تمام توان خود را صرف فرهنگ سازی زیر بنایی تجارت الکترونیک در ایران نموده ایم

و سعی کردیم حس اعتماد مشتری را تقویت نمائیم .

مدیر عامل  وودنا با بهره گیری ازدانش  سئو و بهینه سازی وب سایت توانسته است در این مدت جایگاه ویژه ای در کلمات تجاری در موتورهای جستجوگر مانند گوگل برای این شرکت ایجاد نماید .

بعنوان مثال شما با سرچ ( صفحه اول جستجو ) در گوگل وب سایت http://searchindex.ir   را در رتبه اول گوگل ملاحظه می نمایید که این سایت یکی دیگر از وب سایتهای وودنا می باشد .

در مورد چاپ سل با سرچ کلمات ( محصولات سابلیمیشن , فروش محصولات سابلیمیشن , سابلیمیشن , چاپ روی تیشرت , چاپ روی فندک و خیلی کلمات دیگر ) ما را در رتبه نخست گوگل می توانید بیابید .

ما تمام سعی خود می کنیم تا همانند رتبه وب سایتمان که در صنعت چاپ جزو نتایج اولیه گوگل است ، کیفیت محصول تولیدیمان نیز دارای بهترین کیفیت ممکن باشد

تا ان شاء الله رضایت مشتریان را از آن خود نمائیم .

شایان ذکر است چاپ سل به منظور ترغیب جوانان این مرز و بوم به صورت کاملا رایگان مشاوره تلفنی در خصوص کسب و کار الکترونیک ارائه می دهد .

امید است این مجموعه اقدامات ما اولا مورد قبول درگاه حق تعالی باشد و ثانیا رضایت صددرصدی مشتریان را کسب نماید .

 

 

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار

چاپ سل : برترین فروشگاه اینترنتی صنعت چاپ روی اجسام در ایران رد کردن